ОТРИМАТИ ОФІЦІЙНИЙ СТАТУС ТА ПОСВІДЧЕННЯ ЖУРНАЛІСТА ВИДАВНИЧОГО ДОМУ "Business Компаньон". Увага-знижка до 30 відсотків на всі види послуг!

1.Увага! Ви(як наш позаштатний журналіст) отримуєте офіційний статус і документи Журналіста, які допоможуть вам у ваших розслідуваннях, в житті, а також в безкоштовному отриманні права носіння травматичної зброї, або в подовжені терміну його дії.2.Уважно заповнюйте форму-анкети (вона розташована нижче), ваші дані також будуть внесені у відкриту базу даних журналістів.3. Протягом до 30 вересня 2021 року, з нагоди 12 - річчя Видавничому Дому на всі види послуг (в тому числі і оформлення посвідчення журналіста) існує ЗНИЖКА ДО 30%. Величину знижки уточнюйте у редактора.3. Додатково буде відкрито 12 Вакансій Журналіста. Ви громадський діяч, депутат, бізнесмен - керівник підприємства, ви - блогер, або небайдужа людина. Ми розширюємо наш штат позаштатних журналістів, приєднуйтесь до нашого колективу!Ч. 1 ст. 171 КК України - "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів - караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк до п'яти років."Верховний Суд України (рішення від 19 серпня 2020 року у справі № 214/4970/18)- « Права та обов'язки Штатного і Позаштатного журналістів друкованого засобу масової інформації-однакові! Статус журналіста(позаштатного), або його приналежність до ЗМІ підтверджується редакційним або службовим посвідченням чи іншим документом, виданим ЗМІ і редакцією»Чому престижно бути позаштатним журналістом нашого видавничого дому "Business Компаньон"
14 років бездоганної роботи на ринку ЗМІ. Нас дуже багато знають і поважають, як у владі, так і керівники підприємств, громадські діячі.Ми володіємо ресурсом в кабінеті міністрів України, ВР і та ін. для вирішення завдань суспільної значимості. НАШ Журналіст має право знаходиться на будь-якій відкритій нараді міського, сільського, обласної ради, або приймати роботу в будь-якій державній комісії
Позаштатний журналіст користується такими ж правами, як і штатний журналіст.
Посвідчення журналіста нашого видавництва діє на території Євросоюзу. Виписано українською та англійською мовами. Його часто беруть з собою в закордонні поїздки, ви користуєтеся тими ж правами, що і місцеві журналісти!
Якщо ви керівник підприємства і маєте наше посвідчення, ми надамо вам підтримку в разі, якщо до вас необґрунтовано на підприємство прийшли з перевіркою, чи здійснюється рейдерське захоплення. Величезний досвід піар-компаній щодо захисту як підприємств, так і окремо взятого нашого співробітника-журналіста.
Пам'ятайте, журналіст має величезні права (в порівнянні зі звичайним громадянином) і в т.ч. захищений законом! Переслідування журналіста - кримінальна відповідальність! Стаття 171 КК України.Перешкода правової діяльності журналіста прирівнюється до злочину проти правоохоронця.НО,головне,це підтримка нашої редакціі!!!
Наш Журналіст має право перебувати в районі природних лих, катастроф, в карантинній зоні COVID-19, на мітингах і демонстраціях, вести фото і відео зйомку в тому числі роботи чиновників і співробітників правоохоронних органів і будь-яких перевіряючих структур, вільно проходити на виборчі дільниці і контролювати їх роботу, витребувати архівні документи, а також будь-які інші документи в державних структурах, бути присутнім на засіданнях суду, безкоштовно відвідувати музеї концерти стадіони і багато іншого.
Увага. Наш "Спец-пропуск" на ваш автомобіль, не дає вам право порушувати правила дорожнього руху.
Увага.В серпні кожного року для наших журналістів ми проводимо "курси журналістів". За вашим бажанням ви зможете поспілкуватися з провідними викладачами вишів!
За вашим бажанням, ви можете отримати травматичну зброю (як представник нашого ЗМІ).
Вам не обов'язково надсилати нам ваші матеріали (статті, пости, розслідування). Але будемо вам вдячні за такі матеріали. Якщо у вас є інсайди, але ви не хочете, щоб звучало ваше ім'я, це можна вирішити. Надсилайте.
Заповніть "форму-анкету" для отримання статусу та оформлення посвідчення журналіста і самостійно вкажіть суму вашого спонсорського добровільного внеску. Увага! Після заповнення Анкети, вам ОБОВ'ЯЗКОВО передзвонить по вказаному телефону наш редактор , і ви уточните з ним всі деталі оформлення,а також ВАШУ знижку, або Ви можете самостійно подзвонити, або написати у Viber по телефону +38 (050) 232-60-68 та задати Ваше питання, або напишіть нам на пошту. journalist.izd@gmail.com

На честь дванадцятирічні Видавничого Дому, на всю продукцію знижка до 30% в вересні місяці 2021 р

Оформлення документів Журналіста!

1.Срок виписки на 1 рік, було 2900 стало 2500 гр.

2.Сроки виписки на 2 роки, було 3800 стало 3200 гр.

3.Срок виписки на 3 роки, було 4800 стало 4200 гр.

Увага. Для отримання дозволу на носіння травмата, термін виписки потрібно 2 або 3 роки-Вимога МВС.

ПІБ
Дата народження
Місто мешкання
Номер моб. телефону
Ваш e-mail
рід заняття
На який термін виписка посвідчення?
При подальшому отриманні дозволу на носіння травматичної зброї, необхідний термін виписки посвідчення 2 або 3 роки.
Сума спонсорського внеску.
Мінімальний внесок оформлення посвідчення терміном на 1 рік пакет Mini - від 1300+300 грн.;на 1 рік - від 2500+300 грн.; на 2 роки - від 3500 грн.; на 3 роки - від 4500 грн.
Номер вашого Автомобіля.
Якщо необхідний спец.пропуск. При оформленні пакету Mini, заповнювати не треба.
Область, місто і відділення нової пошти на якій ви будете отримувати документи.
Ваше фото
Бажано паспортний варіант.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності.
Made on
Tilda